Toshiba Portege X30L-G jest modelem, w którym główny nacisk położono na niską wagę konstrukcji
Laptopy,  Toshiba Portege

Ultralekki i wytrzymały laptop Portege X30L-G

Toshiba Portege X30L-G jest modelem, w którym główny nacisk położono na niską wagę konstrukcji. Nie oznacza to jednak, że pod lekką obudową nie znajdziemy wydajnych i nowoczesnych rozwiązań.

Toshiba Portege X30L-G jest modelem, w którym główny nacisk położono na niską wagę konstrukcjiMarka Toshiba, która od jakiegoś czasu swoje modele notebooków wydaje pod nazwą Dynabook w urządzeniu Portégé X30L-G łączy elementy mobilności, wytrzymałości, jednocześnie zachowując wysoki poziom kultury pracy swojego sprzętu.

Portégé X30L-G – wytrzymałość i komfort pracy

Omawiany model to 13,3-calowa jednostka wyposażona w ekran IGZO FHD LCD i zamknięta w zgrabnej obudowie wykonanej ze stopu magnezu.  Toshiba Portege X30L-G może poszczycić się również niską wagą, która wynosi zaledwie 870 gramów, co w połączeniu z wytrzymałą i odporną na uszkodzenia obudową daje w rezultacie idealny sprzęt dla osób często pracujących w podróży.

Mobilny charakter urządzenia podkreśla również umieszczona w nim bateria, której czas pracy na jednym ładowaniu wynosi do nieco ponad 14 godzin.

Dodatkowo warto zaznaczyć, iż model Toshiba Portege X30L-G wyposażony został w funkcję szybkiego ładowania, dzięki czemu w krótkim czasie przygotujemy sprzęt do pracy w terenie.

Toshiba Portege X30L-G – biznesowy laptop z rozszerzalną pamięcią RAM

W przypadku modelu Portégé X30L-G mamy do czynienia z procesorami Intel Comet Lake U obsługującymi technologi vPro. Notebook oferuje także możliwość rozbudowy pamięci RAM, dzięki czemu użytkownicy mogą na własną rękę usprawnić działanie urządzenia, tym samym zwiększając jego wydajność.

Toshiba Portege X30L-G jest notebookiem, który poradzi sobie z codziennymi zadaniami. Dzięki wysokiemu komfortowi i kulturze pracy, a także lekkiej wytrzymałej konstrukcji będzie stanowił solidny sprzęt do pracy biznesowej.

Do głównych zalet notebooka zaliczyć można:

  • długi czas pracy na baterii
  • wytrzymała i lekka konstrukcja
  • możliwość wyposażenia w dodatkową pamięć RAM.
Biznes zdjęcie utworzone przez pressfoto - pl.freepik.com