Laptopy,  Laptopy Dell

Olśniewający 17-calowy Dell XPS 17 9700

Duży wyświetlacz, wydajność, która zaspokoi potrzeby wymagających użytkowników oraz wysoka jakość wykonania. W taki sposób można scharakteryzować notebooka Dell XPS 17 9700.

Wydajny laptop z pojemną baterią to propozycja skierowana przez firmę Dell do klientów biznesowych, stanowiąc najnowszą, a zarazem największą odsłonę  popularnej serii XPS.

17-cali mocy, czyli Dell XPS 17 9700

Najnowszy model Dell XPS to 17-calowa konstrukcja wyposażona w dwie matryce, spośród których wybrać możemy matowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1200 oraz wariant błyszczący wyświetlający obraz w rozdzielczości 3840 x 2400 z funkcją dotykową.

Zaglądając pod obudowę urządzenia, znajdziemy procesor Intel Comet Lake H, m.in. Intel Core i7-10875H. Wydajność tego układu CPU sprawia, że Dell XPS 17 9700 cechuje dynamiczna i wydajna praca systemu, jak i aplikacji obsługiwanych przez użytkownika.

Grafika obsługiwana jest tutaj przez standardowy zintegrowany układ Intel UHD Graphics, a także dedykowany  NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti. Wybrać możemy także wariant wyposażony w układ GPU  NVIDIA GeForce RTX 2060.

Notebook najwyższej jakości

Pamięć RAM, którą rozszerzyć można do 64 GB, a także dysk SSD z możliwością zainstalowania drugiego sprawiają, że  Dell XPS 17 9700 jest laptopem bardzo wydajnym, dzięki czemu doskonale sprawdzi się podczas zadań wymagających nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Laptop, choć stanowi sporej wielkości konstrukcję, to jeden z najbardziej mobilnych notebooków dostępnych na rynku. Jego całkowita waga wynosi 2,5 kg, jednak podczas podróżowania z urządzeniem nie odczuwa się jego kilogramów.

Warto również dodać, że komputer wyposażony został w baterię o pojemności 97 Wh, tym samym umożliwiając długi czas pracy na jednym ładowaniu.

Reasumując,  najnowszy i największy model biznesowy firmy Dell z popularnej rodziny XPS to urządzenie skierowane do osób potrzebujących w codziennej pracy wydajnego sprzętu, a także ceniących sobie najwyższej jakości wykonanie.

Kawa zdjęcie utworzone przez master1305 - pl.freepik.com