http://comp-plex.pl/lenovo-thinkbook-13s-g4-i-recenzja/
Laptopy,  Laptopy Lenovo,  Lenovo ThinkBook

Odkryj, co potrafi Lenovo ThinkBook 13s G4 i – jakie podzespoły kryje ten komputer? 

Lenovo ThinkBook 13s G4 i to najnowszy dodatek do cenionej linii laptopów biznesowych. Jego elegancka konstrukcja i lekka obudowa sprawiają, że doskonale nadaje się zarówno do pracy w podróży, jak i w biurze. Laptop jest wyposażony w ekran IPS o rozdzielczości WUXGA 13,3 cala. Waga 1,23 kg sprawia, że urządzenie jest łatwe do przeniesienia z biura do domu i odwrotnie. W tym artykule poznamy wszystkie specyfikacje dostępne w ThinkBook 13s G4i.

Laptop z najwyższej półki biznesowej – co to oznacza w praktyce?

Lenovo ThinkBook 13s G4 i to laptop z najwyższej półki, wyposażony w mobilny procesor Intel Alder Lake 12. generacji o częstotliwości 1600 MHz i do 4400 MHz w trybie Turbo. Posiada również dysk SSD do przechowywania danych i szybkiego uruchamiania.

Lenovo ThinkBook 13s G4 i to najnowszy dodatek do cenionej linii laptopów biznesowych

Zintegrowana grafika jest obsługiwana przez procesor graficzny Intel Iris Xe, który oferuje wspaniałe efekty wizualne bez poświęcania wydajności i nadmiernego zużycia energii przez baterię.

Pamięć operacyjna to 8 GB pamięci RAM DDR4 i taka jest też jej maksymalna ilość.

Wszystkie te cechy dają pewność, że bez względu na to, do jakich zadań jest używany, Thinkbook 13S G4i zawsze będzie miał wystarczająco dużo mocy, by wykonać każde zadanie szybko i sprawnie.

Dla kogo Lenovo ThinkBook 13s G4 i jest dobrą propozycją?

Laptop Lenovo ThinkBook 13s G4 i to świetna propozycja dla wszystkich, którzy chcą pozostać w kontakcie ze swoimi współpracownikami, przyjaciółmi i rodziną. Ma wiele portów, dzięki czemu można łatwo podłączyć urządzenia peryferyjne lub inne urządzenia. Trzy porty USB 3.0 zapewniają błyskawiczny transfer z prędkością do 10 Gb/s podczas przesyłania danych między kompatybilnymi urządzeniami, takimi jak dyski twarde, drukarki i inne. Dodatkowo port HDMI umożliwia strumieniowe przesyłanie obrazu z dowolnego urządzenia, które go obsługuje. Port Thunderbolt zapewnia użytkownikom jeszcze większą szybkość połączenia niż USB3, umożliwiając korzystanie z dwóch pełnych pasm magistrali PCI Express Gen 2.

Ze względu na typowo biurową specyfikację, jest to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących czegoś o mocy komputera, ale o wielkości i wadze tabletu.

Laptop Lenovo ThinkBook 13s G4 i jest fabrycznie wyposażony w system Windows 11 Pro, który zapewnia doskonałą wydajność w codziennych zadaniach, takich jak przeglądanie stron internetowych, strumieniowe przesyłanie treści multimedialnych i inne. Oprócz dużej szybkości przetwarzania danych, laptop posiada również zaawansowane zabezpieczenia, takie jak logowanie za pomocą rozpoznawania twarzy przez zintegrowaną kamerę IR lub skaner linii papilarnych, co zapewnia dodatkową ochronę danych.