Dell Inspiron 5482 jest bardzo uniwersalnym laptopem
Laptopy,  Laptopy Dell

Największe atuty Dell Inspiron 5482

Dell Inspiron 5482 jest bardzo uniwersalnym laptopem. Na rynku można znaleźć ten produkt w bardzo dużej liczbie konfiguracji sprzętowych. Będą one różniły się zarówno najważniejszymi elementami, jak i podzespołami. Zdecydowana większość osób nie zwraca na nie jednak od razu uwagi. Specyfikacja produktu wskazuje oczywiście na procesory Intela z serii Whiskey-Lake. Zapewniają one bowiem ponadprzeciętną wydajność przy jednoczesnym zachowaniu małego poboru mocy. Co jeszcze wyróżnia Dell Inspiron 5482?

Wydajność

Dell Inspiron 5482 jest bardzo uniwersalnym laptopemZamontowany procesor Intel Whiskey-Lake sprawia, że laptop Dell Inspiron 5482 zapewnia bardzo dobrą pracę w różnych środowiskach. urządzenie może być bowiem traktowane nie tylko jako domowe, ale również ultramobilne i biznesowe. Dodatkowo wyniki licznych testów jednoznacznie dowodzą, że użytkownik nie powinien narzekać na brak mocy obliczeniowej.

Bardzo istotnym dodatkiem jest także dedykowana karta graficzna Nvidia GeForce MX130. Jej wydajność powoduje, że użytkownik uzyskuje dostęp do bardzo dużej liczby specjalistycznych programów, co może ułatwić mnóstwo spraw jeżeli chodzi o obróbkę graficzną.

Wygląd

Laptop Dell Inspiron 5482 został wyposażony w aluminiową obudowę, która zapewnia nie tylko wytrzymałość mechaniczną, ale również właściwą sztywność konstrukcji. Warto również dostrzec, że ekran oraz jednostka centralna nie będą wyginały się pod naporem. Urządzenie zostało wykonane bardzo solidnie, dlatego użytkownik nie będzie miał okazji słyszeć bardzo charakterystycznych skrzypnięć.

Jest to laptop konwertowalny, czyli wyposażony w zawiasy pozwalające na obrót ekranu o 360 stopni. Umożliwia to zatem użytkownikowi na pracę w różnych trybach. Ponadto warto zdawać sobie sprawę, że praca zawiasów przebiega bardzo płynnie, ekran jest utrzymywany w stabilnej pozycji. Dodatkowo użytkownicy powinni być usatysfakcjonowani z zamontowanego zestawu portów.

 

Obraz z kuzniewski.pl
Możliwość komentowania Największe atuty Dell Inspiron 5482 została wyłączona