Bardzo dobrym wyborem może okazać się zakup urządzenia Lenovo ThinkBook 13s
Laptopy,  Laptopy Lenovo

Lenovo ThinkBook 13s- wydajny laptop biznesowy

Dobór odpowiedniego laptopa biznesowego jest niezwykle istotny pod kątem kultury pracy, ale również efektywności. Jednakże szeroki dostęp do owych urządzeń sprawia, że zakup sprzętu, z którego będziemy zadowoleni może okazać się sporym wyzwaniem. Na jakie więc elementy warto zwrócić uwagę by zakupić dobrej jakości sprzęt?

Wydajność

Bardzo dobrym wyborem może okazać się zakup urządzenia Lenovo ThinkBook 13sJednym z podstawowych aspektów jest zdecydowanie wydajność urządzenia. To ona przekłada się bezpośrednio na możliwości laptopa oraz to jak skomplikowane zadania będą mogły być wykonywane przy jego pomocy. Zaś za samą wydajność odpowiedzialne są podzespoły, które odnajdziemy wewnątrz laptopa.

Pierwszym, a zarazem najważniejszym jest procesor, który można określić sercem całego zestawu. To właśnie na tym komponencie nie warto oszczędzać jeśli faktycznie planujemy kupić dobre urządzenie o wysokiej mocy obliczeniowej. Przy doborze procesora zwrócić należy uwagę przede wszystkim na ilość dostępnych rdzeni oraz ich taktowanie. To zdecydowanie dwa najważniejsze elementy. Absolutne minimum stanowią cztery rdzenie, zaś ich taktowanie powinno być w granicach 3-4 GHz. Istotna jest także dostępność nowości zaimplementowanych podczas fazy produkcji procesora. Dlatego też zalecany jest wybór nowszych modeli.

Pamięć RAM- niedoceniany podzespół

Jednym z niedocenianych podzespołów jest pamięć RAM, której rola jest nieoceniona jeśli mowa o wydajności. Zbyt mała ilość pamięci operacyjnej będzie skutkować drastycznymi spadkami wydajności, dlatego też warto zadbać o co najmniej dostęp do 8 GB pamięci. Ważny jest również zastosowany typ pamięci. Tutaj królują zdecydowanie kości typu DDR4 bądź DDR3.

Model laptopa

Bardzo dobrym wyborem może okazać się zakup urządzenia Lenovo ThinkBook 13s (więcej: www.mk-notebook.pl), które posiada procesor z serii Intel Core i5 8265U, który legitymuje się czterema fizycznymi rdzeniami, których taktowanie osiąga nawet 3,9 GHz. Na pochwałę zasługuje wyposażenie w szybką pamięć RAM typu DDR4. Standardowo odnajdziemy tu 8 GB, co może zostać rozszerzone.

Business obraz autorstwa freepik - www.freepik.com
Możliwość komentowania Lenovo ThinkBook 13s- wydajny laptop biznesowy została wyłączona