Laptop jako komputer mobilny powinien być nie tylko wydajny, ale także i zapewniać dobrą mobilność - nie przeszkadzać nam w podróży swoim ciężarem ani wymiarami, ale pozwolić na wykonanie wszystkich zadań, które mogą się przed nami pojawić
Laptopy,  Laptopy Lenovo,  Lenovo ThinkPad

Laptop „szyty na miarę” wysokiej wydajności

Laptop jako komputer mobilny powinien być nie tylko wydajny, ale także i zapewniać dobrą mobilność – nie przeszkadzać nam w podróży swoim ciężarem ani wymiarami, ale pozwolić na wykonanie wszystkich zadań, które mogą się przed nami pojawić. Takim sprzętem jest Lenovo ThinkPad T15, który oferuje niesamowitą wydajność oraz jest lekki i poręczny, dzięki czemu świetnie sprawdzi się zarówno w podróży, w biurze, jak i w każdych innych okolicznościach. Ogromne znaczenie ma tutaj implementacja najnowszych procesorów – Intel Core 10. generacji, które dzięki temu, że są niskonapięciowe pozwalają na wielogodzinną pracę przy najwyższych obrotach.

Świetna specyfikacja – klucz do sukcesu

Laptop jako komputer mobilny powinien być nie tylko wydajny, ale także i zapewniać dobrą mobilność - nie przeszkadzać nam w podróży swoim ciężarem ani wymiarami, ale pozwolić na wykonanie wszystkich zadań, które mogą się przed nami pojawićJeżeli chodzi o specyfikacje notebooka, jakim jest Lenovo ThinkPad T15 to prezentuje się ona następująco:

  • zastosowanie znalazł matowy, 15,6 calowy, czytelny ekran IPS Full HD,
  • całość napędza zespół składający się z niskonapięciowego procesora Intel Comet Lake (więcej), nawet do 16 GB pamięci operacyjnej DDR4 oraz szybkiego dysku SSD do 1 TB na złączu M.2 PCIe NVMe,
  • wydajna, zintegrowana karta graficzna Intel UHD Graphics odpowiada za świetne wyświetlanie treści na matrycy laptopa,
  • pojemna bateria pozwala na długi czas pracy,
  • wykonanie obudowy z najlepszych materiałów i dobre spasowanie elementów sprawiają, że cała konstrukcja jest solidna i wytrzymała.

Innowacje od Lenovo w kwestii bezpieczeństwa

Naprawdę rzadko się zdarza, aby w jednym laptopie zastosowano tak wiele nowinek technologicznych, co w modelu Lenovo ThinkPad T15. Oprócz znakomitej specyfikacji, niebanalnego wyglądu i wysokiej odporności na uszkodzenia oraz wspaniałej mobilności posiada on także zaimplementowane takie technologie jak:

  • ThinkShutter – mechaniczna zasłona kamery,
  • wbudowany w matrycę filtr prywatyzacyjny, zabezpieczający dane przed wzrokiem osób trzecich
  • specjalne oprogramowanie, które sprawdza, czy ktoś inny nie patrzy na ekran, a następnie wyzwala filtr prywatyzacyjny.
Book obraz autorstwa freepik - www.freepik.com
Możliwość komentowania Laptop „szyty na miarę” wysokiej wydajności została wyłączona