Poszukując laptopa do pracy biurowej, biznesowej skupiamy się przede wszystkim na tych rozwiązaniach, które będą wysoce wydaje, a przy tym będą przyjazne dla naszego portfela
Laptopy

Laptop skrojony dla biznesu

Poszukując laptopa do pracy biurowej, biznesowej skupiamy się przede wszystkim na tych rozwiązaniach, które będą wysoce wydaje, a przy tym będą przyjazne dla naszego portfela. Warto tutaj rozważyć zakup Fujitsu LifeBook A3510, który stanowi niedrogą propozycję do podstawowych zadań wykonywanych w biurze i w pracy (o czym także tutaj: http://icom-computer.pl/wiecej-za-mniej-czyli-tani-laptop-biznesowy-fujitsu-lifebook-a3510/). Model ten dostępny jest w dwóch wersjach, a mianowicie z procesorem Core i3-1005G1 oraz tak zwany Ice Lake, czyli Core i5-103G1. Cena najtańszego modelu zaczyna się już w granicach 2500 zł, za niewielką cenę możemy więc otrzymać przyzwoitą konstrukcje z bardzo dobrym wyposażeniem.

Codzienna praca biurowa

Poszukując laptopa do pracy biurowej, biznesowej skupiamy się przede wszystkim na tych rozwiązaniach, które będą wysoce wydaje, a przy tym będą przyjazne dla naszego portfelaProducent wyposażył Fujitsu LifeBook A3510 w takie udogodnienia jak unoszona klawiatura przy otwieraniu, co zapewnia większą wygodę w korzystaniu. Bardzo dobrą opcją jest również chropowata faktura materiału, który znajduje się dookoła touchpada, bardzo proste rozwiązanie, ale zdecydowanie sprzyja codziennemu użytkowaniu bez klasycznej myszki. Windows odpala się bardzo sprawie, a wszystkie aplikacje biurowe działają bez zarzutu.

Specyfikacja komputera

Fujitsu LifeBook A3510 posiada dwa procesory do wyboru, dzięki temu każdy użytkownik znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Ice Lake jest na pewno znacznie bardziej wydany i zapewnia bezproblemową pracę. Mamy tutaj do wykorzystania 8 GB pamięci RAM oraz zintegrowany układ graficzny Intel UHD. Mamy tutaj również do działania port Ethernet, wyjście HDMI 1.4b, port USB 3.2 Gen1 typu A oraz dodatkowy port USB 3.2 Gen2 typu C. Testy wydajnościowe jasno wskazują, że jest to idealny laptop do biznesu, dostosowujący się przede wszystkim do codziennej pracy biurowej i pozwalający na dużą mobilność. Niska waga i bardzo przyjemny wygląd z pewnością zaspokoją potrzeby wszystkich osób, które poszukują dobrego, biurowego sprzętu dla siebie i swojej firmy.