Laptopy,  Laptopy Asus

Kolejny oszałamiający laptop firmy Asus

Dzisiejsze biznesowe realia wymuszają na producentach sprzętu komputerowego oferowanie takich komputerów, które będą jednocześnie bardzo mobilne jak i będą oferowały duże możliwości w zakresie mocy obliczeniowej. Model pracy dzisiaj się zmienia i pracownicy korzystają z bardzo zaawansowanych programów. Przy tym mało która firma wymaga od swoich pracowników pracy tylko i wyłącznie na terenie biura- dlatego też pracownicy wyposażani sa w laptopy. Laptop, który ma służyć do pracy powinien być naprawdę mocnym sprzętem. Doskonale uwarunkowania te rozumie firma Asus, która od lat produkuje komputery znajdujące rozwiązania w praktyce biznesu. Jednym z przykładów takiego komputera jest Asus ExpertBook B9450FA.

Każdy będzie pod wrażeniem

Bryła laptopa Asus ExpertBook B9450FA jest bardzo niepozorna. Komputer wyposażony jest w 14 calowy ekran, który doskonale nadający się do długiej pracy. Dzięki przemyślanemu wyświetlaczowi, użytkownik nie męczy się podczas pracy, co także wpływa na jej wydajność. Komputer jest też wyposażony w doskonałą klawiaturę, z dobrym naciskiem klawiszy, co sprawdza się świetnie w przypadku tych pracowników, którzy dużo podczas swojej pracy piszą (m. in. programistów). Dodatkowo Asus ExpertBook B9450FA jest sprzętem wyjątkowo lekkim i cienkim, co świetnie przekłada się na jego mobilność. Zaskakuje też długością pracy na samej baterii, bez konieczności ładowania. 

Asus ExpertBook B9450FA może poszczycić się pamięcia RAM o wielkości 16 GB. To całkiem sporo jak na sprzęt biurowy. Procesor Intel Core i7 doskonale poradzi sobie z wszystkimi zadaniami, jakie niesie ze sobą nowoczesny biznes. Dodatkowo komputer działa na systemie operacyjnym Windows 10, co sprawia że będą na nim obsługiwane najnowocześniejsze programy komputerowe. Jego specyfikacja sprawia, że już od momentu pierwszego uruchomienia, nadaje się do pracy na najwyższych obrotach.

Kawa zdjęcie utworzone przez Racool_studio - pl.freepik.com
Możliwość komentowania Kolejny oszałamiający laptop firmy Asus została wyłączona