Laptopy,  Laptopy Dell

Jakie zalety ma Dell Precision 15 3571?

Jak wiadomo, klienci biznesowi mają znacznie większe wymagania jeżeli chodzi o laptop w porównaniu do indywidualnych użytkowników. Produkt musi być przeznaczony do wykonywania różnych zadań służbowych. Dlaczego warto zaopatrzyć się w Dell Precision 15 3571?

Interfejs USB 3.0

Pozwala klientom biznesowym na szybkie kopiowanie danych. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że USB 3.0 jest w najprostszym możliwym ujęciu znacznie lepszą odsłoną niezwykle popularnego interfejsu przeznaczonego do przesyłu danych. Umożliwia bowiem użytkownikom przesłać dane z maksymalną prędkością wynoszącą 5 Gbit/s. Należy zaznaczyć, że wspomniany wynik jest 10x lepszy w porównaniu do poprzedniej wersji USB 2.0. Nie można zapomnieć, że najnowszy standard będzie pozwalał na zdecydowanie większą oszczędność energii, a także szybsze ładowanie różnego rodzaju urządzeń przenośnych. Doskonałymi przykładami mogą być tablety czy smarffony.

Certyfikat ISV oraz Dell Precision Optimizer

Certyfikat ISV gwarantuje użytkownikom kompatybilność z oprogramowaniem firm trzecich. Dell ma bliskie relacje z niezależnymi producentami oprogramowania. Nie ma zatem znaczenia, jakich aplikacji używa klient. Warto wiedzieć, że stacje robocze Precision z certyfikatami ISV będą działały bez względu na oprogramowanie. Użytkownicy będą mieli tym samym zagwarantowaną pełną niezawodność. Dell Precision Optimizer jest natomiast oprogramowaniem fabrycznie instalowanym na wszystkich komputerach serii Precision. Producent podczas jego projektowania dążył do poprawy produktywności.

vPRO

Jest to z kolei technologia, która jest bardzo pomocna dla serwisantów i serwisów komputerowych. Pozwala bowiem udostępnić istotne informacje o danym komputerze. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że umożliwia dostęp do laptopa bez względu na stan, w którym się aktualnie znajduje.

Możliwość komentowania Jakie zalety ma Dell Precision 15 3571? została wyłączona