Użytkownicy Lenovo ThinkPad X1 Extreme 2 spotkają się z laptopem o przekątnej ekranu 15'6 cali
Laptopy,  Laptopy Lenovo

Jakie możliwości daje Lenovo ThinkPad X1 Extreme 2?

Lenovo daje się poznać zarówno polskim jak i zagranicznym użytkownikom nie tylko jako producent nowinek technologicznych, ale także jako twórca bardzo dobrych komputerów dla specjalistów. W ofercie Lenovo znajdziemy zarówno bowiem sprzęty wykorzystujące najnowsze technologie dla komfortu użytkowników, ale także nikt nie powinien mieć problemu ze znalezieniem dla siebie sprzętu przeznaczonego do pracy. Doskonałym przykładem jest tutaj Lenovo ThinkPad X1 Extreme 2– laptop powstały z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Specyfikacja techniczna tego sprzętu nie pozostawia złudzeń – są to świetnie zainwestowane pieniądze, które z pewnością zwrócą się z biegiem czasu.

Lenovo ThinkPad X1 Extreme 2 jest sprzętem doskonałym

Użytkownicy Lenovo ThinkPad X1 Extreme 2 spotkają się z laptopem o przekątnej ekranu 15'6 caliUżytkownicy Lenovo ThinkPad X1 Extreme 2 spotkają się z laptopem o przekątnej ekranu 15’6 cali (więcej tutaj). Sprzęt waży około 1,7 kg, co w tej kategorii sprzętu wydaje się bardzo dobrym parametrem. Komputer bez ładowania będzie działał około 14 godzin, co wystarcza w praktyce na cały dzień pracy przy odpowiednim użytkowaniu. Sprzęt ten zaprojektowany został dla zawodowców, którzy cenią sobie możliwość wykorzystywania swojego komputera do każdego zadania, jakie stawia przed nimi ich własna praca. Jest to tym łatwiejsze, że komputer działana systemie Windows 10 Pro, który jest najprzyjaźniejszym środowiskiem systemowym w obecnych czasach.

Lenovo ThinkPad X1 Extreme 2 zaopatrzony jest w procesor Intel Core i9 ósmej generacji (co jest dobrą wiadomością, gdyż producenci często stawiają na model i7). Do 64 GB pamięci RAM będzie umożliwiało pracę na najwyższych obrotach. Dzięki szerokiej ofercie wyboru pamięci masowej każdy użytkownik wybierze dla siebie odpowiednią ilość. Lenovo ThinkPad X1 Extreme 2 jest świetnym komputerem z otwartymi możliwościami personalizacji, co sprawi, że z doskonałej bazy każdy będzie mógł utworzyć sprzęt skrojony właśnie pod niego.

Business obraz autorstwa pressfoto - www.freepik.com
Możliwość komentowania Jakie możliwości daje Lenovo ThinkPad X1 Extreme 2? została wyłączona