HP ProBook,  Laptopy

HP ProBook x360 435 G7 – inna ciekawa wersja

Inny polecany HP ProBook x360 435 G7 to 13,3 cala ekranu, matowa matryca, system operacyjny Windows 10, procesor AMD RYZEN 5 4500 U o sześciu rdzeniach, 16 GB pamięci RAM typu DDR4, dysk twardy typu SSD o pojemności 512 GB, wbudowany mikrofon, kamera internetowa, jeden port typu HDMI, trzy porty typu USB, Bluetooth, pojemna bateria, niska masa własna, czytnik kart pamięci, wzmocniona konstrukcja i atrakcyjna obudowa. Sprzętem tego rodzaju nie pogardzi nawet informatyk, który zazwyczaj edytuje materiał filmowy nakręcony w jakości 4K. Specjalista tego rodzaju szuka tego czegoś lżejszego z matową matrycą, bo ma już masywnego laptopa z procesorem Core i9 o ośmiu rdzeniach, który na dokładkę ma 64 GB pamięci RAM typu DDR4, czyli taka opcja jest zbyt ciężką do pracy mobilnej.

Ten lepszy HP ProBook x360 435 G7 to też kobieca maszyna, która wyróżnia się nie tylko lekkością. Dodatki takie jak mikrofon i kamera internetowa też są istotnymi, bo w tym konkretnym przypadku to możliwość robienia wideokonferencji i to z niemal dowolnego miejsca. Taka konferencja to dziś opcja preferowana, bo za jej pomocą wytłumaczy się więcej niż za pomocą telefonu przyłożonego do ucha. Także markowa matowa matryca to wielki plus tego HP, bo dzięki niej da się pracować na nasłonecznionym tarasie otulonym winoroślami, czyli tam gdzie jest ciekawiej niż w tanio urządzonym biurze.

HP ProBook x360 435 G7 to także procesor AMD RYZEN 5 4500 U uznawany za opcję niezwykle żywotną i atrakcyjną w sensie cenowym. Rzecz jasna na rynku istnieją tańsze laptopy z procesorami o sześciu rdzeniach, ale te tańsze po około roku użytkowania znacząco zwalniają, a AMD nawet po tych czterech latach funkcjonuje tak jak nowy. Model ten to też wiele ciekawych detali upiększających, które w tym konkretnym przypadku łączą się z wyższą jakością, a dla pracujących kobiet liczy się i imponująca jakość i uroda konkretnego laptopa.

Możliwość komentowania HP ProBook x360 435 G7 – inna ciekawa wersja została wyłączona