Laptopy Dell Latitude 5521 to kolejny model wzbogacający rodzinę biznesowych komputerów przenośnych wyróżniających się bogatą opcją zabezpieczeń, znakomitymi wyświetlaczami i funkcjonalnością
Laptopy Dell

Dell Latitude 5521 .Lekki laptop do pracy w biurze i poza nim

Laptopy Dell Latitude 5521 to kolejny model wzbogacający rodzinę biznesowych komputerów przenośnych wyróżniających się bogatą opcją zabezpieczeń, znakomitymi wyświetlaczami i funkcjonalnością. W tym przypadku w ręce użytkowników oddano 15-calowy wariant urządzenia uzupełnionego o nowe rozwiązania usprawniające codzienne korzystanie z urządzenia.

Biznesowy laptop Dell Latitude 5521 do pracy w wymagających warunkach

Laptopy Dell Latitude 5521 to kolejny model wzbogacający rodzinę biznesowych komputerów przenośnych wyróżniających się bogatą opcją zabezpieczeń, znakomitymi wyświetlaczami i funkcjonalnościąDell Latitude 5521 podobnie jak pozostałe laptopy należące do biznesowej rodziny Latitude, charakteryzuje prosty i elegancki design i wysoka jakość wykonania. Zgodnie z nową strategią amerykańskiego przedsiębiorstwa, do wykonania obudowy użyto m.in. bioplastiku oraz innych materiałów pochodzących z recyklingu. W przypadku tego modelu nowe rozwiązania towarzyszą na każdym etapie. Również pod względem zarządzania energią do pracy, laptop Latitude 5521 korzysta z systemów optymalizacji.

Wydajny laptop do pracy biurowej

Wydajność podczas pracy gwarantują nowoczesne rozwiązania, które w niektórych aspektach przybierają wręcz ekstremalny wymiar. Mowa tutaj o obsłudze nawet do 64 GB pamięci RAM, która w przypadku zadań natury biurowej zapewni błyskawiczne czasy wykonywania operacji. W kwestii układów CPU 15-calowy laptop korzysta z jednostek Intel Tiger Lake H. To najnowsze procesory przeznaczone do mobilnej pracy bez utraty wydajności.

Dell Latitude 5521 – lekki laptop do ciężkiej pracy

Dell Latitude 5521 to niepozorne urządzenie potrafiące zaskoczyć swoimi możliwościami. Oprócz inteligentnych systemów optymalizacji wydajności, mocnych podzespołów i lekkości konstrukcji, laptop zapewnia również doskonałe warunki w przypadku powierzchni roboczej. Mowa oczywiście o ekranie, który jak we wszystkich pozostałych modelach z tej serii stoi na wysokim poziomie. Na uznanie zasługuje również jedna z lepszych w tym segmencie urządzeń, klawiatura.

Smukły i lekki laptop dla przedsiębiorstw

Reasumując, laptop Dell Latitude 5521 to propozycja skierowana do użytkowników korporacyjnych oraz przedsiębiorstw wymagających od sprzętu szybkości, oraz nienagannej sprawności podczas pracy. Zastosowane w przypadku tego 15-calowego notebooka rozwiązania pozwalają na niezakłóconą pracę na co dzień, a w razie potrzeby możemy w łatwy sposób zabrać komputer ze sobą poza biuro.